Челси не успя да удържи Уест Хям! 9.12.2017г.

Челси не успя да удържи Уест Хям и рискува своето място в класирането! Третият отбор в класирането на Висшата лига в Англия- Челси, гостува днес на Уест Хям и не показа обичайната си добра игра. Сините от Лондон загубиха срещата с 1-0! Така те дадоха огромни шансове на четвъртия отбор- Ливърпул, който е зад тях с точно 3 точки, в готовност да ги задмине. По-късно днес ще се играят и други шест срещи от 16-тия кръг на това първенство. Подробностите от тази среща, както и информация за останалите двубои ще видите тук!

Срещата започна днес от 14:30 часа, на Олимпийския стадион в Лондон. За главен съдия на срещата беше представен Антъни Тейлър. Мачът пропусна защитникът на гостите- Давид Луис, заради контузия. Стартовата единайсеторка на Антонио Конте включваше: Тибо Куртоа, Аспиликуета, Кристенсен, Гари Кейхил, Запакоста, Сеск Фабрегас, Канте, Бакайоко, Маркос Алонсо, Еден Азар и Алваро Мората. Шест минути след първия съдийски сигнал, Чуковете от Уест Хям сформираха атака, която Марко Арнаутович успешно завърши и беляза единствения гол в мача. До края на първото полувреме, Челси не успя да заплаши противниковата врата.

През второто полувреме гостите се активизираха. Головите им положения зачестиха, както и притежанието на топката, но определено късметът не беше на страната на Челси. В 58-та минута, Давиде Запакоста навлезе непокрит в наказателното поле и стреля, но топката мина встрани от вратата. В края на срещата, опасни удари успяха да отправят също Алваро Мората и Еден Азар, но и двата изстрела се разминаха с границите на вратата. Уест Хям успя да издържи в 5-те минути добавено време и така Чуковете взеха своите 3 точки.

Нюкасъл Юнайтед – Лестър (19:30ч.)

Това бяха последните новини около 16-тия кръг на Висшата Лига! Утре ще се играят други три срещи от същото първенство. Не спирайте да следите Бонус Бе! Ако се интересувате от спортни залози, сайтът предлага Бет365 бонус код, при първа регистрация в онлайн букмейкъра!