Ювентус отбеляза своята 11-та поредна победа! 09.02.2018г.

Ювентус отбеляза своята 11-та поредна победа! Вчера “Бианконерите” гостуваха на Фиорентина в мач от 24-тия кръг на италианската “Серия А”. Срещата се изигра на стадион “Артемио Франки”. Гостите от Ювентус победиха с 2-0! Повече за мача между двата тима ще научите тук.

Фиорентина – Ювентус

Срещата започна в 21:45 часа наше време. За главен рефер на срещата беше представен Марко Гуида. Първото полувреме от двубоя мина напълно спокойно и за двата отбора. През него жълти картони получиха двама играчи от състава на гостите- Стефан Лихтщайнер и Алекс Сандро, а от състава на домакините беше наказан Жил Диаш за грубост.

През второто полувреме домакините напълно водеха в притежанието на топката и головите положения, но точните попадения в мача бяха на страната на Ювентус. В 56-та минута Федерико Бернардески откри резултата с красиво попадение, отправено от пряк свободен удар. В късната 86-та минута нападателят на гостите Гонзало Игуаин получи убийствен извеждащ пас от Джорджо Киелини и успя да надхитри вратаря на Фиорентина Марко Спортиело.

Това бяха всички новини от срещата между двата тима! До момента отборът на Максимилиано Алегри води в класирането с 2 точки пред Наполи, но имат мач в повече. Дали ще успеят да запазят първото място зависи от днешната среща на Наполи с третия в класирането- Лацио. За повече спортни статии и новини, следете блога на Бонус Бе!