Резултати от 21-вия кръг на “Примера Дивисион”! 28.01.2018г.

Резултати от 21-вия кръг на Примера Дивисион! Вчера се изиграха четири срещи от испанското футболно първенство. Всички от мачовете бяха повече от интересни и изпълнени с динамика. Повече за двубоите Ви предстои да научите тук.

Депортиво Ла Коруня – Леванте

Отборите стигнаха до равенство 2-2. Домакините откриха резултата в 19-та минута, след попадение на Адриан. Втория гол за Депортиво добави румънецът Флорин Андоне малко преди края на първото полувреме. През второто полувреме състава на гостите се раздвижи и Иви беляза две попадения в 80-та и 84-та минута от двубоя.

Валенсия – Реал Мадрид

Гостуващият Реал Мадрид нанесе тежко поражение на Валенсия, след като победи с 4-1! През първото полувреме Кристиано Роналдо изпълни две дузпи, които успяха да преминат през Нето. В 58-та минута Санти Мина успя да скъси преднината. Третият гол за “кралския отбор” стана факт в 84-та минута, след като Марсело отигра подаване от Марко Асенсио и отправи изстрел, който преодоля вратаря на домакините. Малко преди края на двубоя Тони Кроос изстреля мощен удар към вратата и оформи крайното 4-1.

Малага – Жирона

Двубоят завърши с нулево равенство. В 77-та минута играчът на Малага Чори Кастро беше изгонен от двубоя, след като получи два жълти картона. Гостите от Жирона не успяха да се възползват от отсъствието на играч в състава на домакините, въпреки че имаха по-голямо притежание на топката.

Виляреал – Реал Сосиедад

Най-динамичният двубой провел се вчера. Домакините успяха да вземат своите 3 точки, след като достигнаха победа над Сосиедад с 4-2! Голяма част от головете се случиха през първото полувреме. Автори на попаденията за Виляреал бяха Виктор Руиз, Пабло Форналс, Карлос Бака и Самуел Кастийехо. За гостите точни бяха Диего Йоренте и Вилиан Жозе да Силва.

Това бяха всички мачове от “Примера Дивисион” изиграли се вчера. За повече спортни статии не спирайте да следите блога на Бонус Бе!