Резултати от 22-рия кръг на “Ла Лига”! 04.02.2018г.

Резултати от 22-рия кръг на “Ла Лига”! Тази събота се изиграха четири интересни двубоя от испанското футболно първенство. Някои от срещите завършиха с неочаквани резултати! Повече за тях ще разберете тук в статията.

Ейбар – Севиля

Най-ранната среща с начален час 14:00, която завърши с разгром над Севиля с 5-1. Резултатът беше открит още през първата минута от двубоя. Негов автор стана играчът на Ейбар- Кике. Останалите голове за домакините бяха белязани от Анаиц Арбия, Иван Рамис и Фабиан Ореяна с две попадения. Единственият гол за Севиля беляза Пабло Сарабия, след изпълнение на дузпа в 21-та минута.

Реал Бетис – Виляреал

Срещата започна в 17:15 часа. Домакините успяха да грабнат своите 3 точки, като надделяха на Виляреал с 2-1! В ранната 31-ва минута гостите останаха с играч по-малко, заради червен картон. От игра беше изгонен защитникът Даниеле Бонера, което улесни задачата на домакините. Двата гола за Бетис беляза Лоренсо Морон в 45-та и 65-та минута от двубоя. В 80-та минута Карлос Бака успя да скъси преднината, след като беляза дузпа, но домакините не допуснаха друг гол до края на срещата.

Алавес – Селта Виго

Двубоят беше с начален час 19:30. Алавес надви Селта с 2-1! Кулминацията стана още в ранните минути на първото полувреме. Алфонсо Педраса и Мунир Ел Хадади реализираха две попадения за домакините в 4-та и 18-та минута. Малко преди последния съдийски сигнал играчът на гостите Яго Аспас успя да намали разликата с един гол.

Леванте – Реал Мадрид

Домакините от Леванте успяха да удържат на “Белия балет” и постигнаха равенство с 2-2! Резултатът откриха гостите в 11-та минута след гол на Серхио Рамос. Малко преди края на първото полувреме Емануел Боатенг изравни резултата. В 81-та минута Реал отново поведоха след гол на Иско, но домакините сформираха атака и 89-та минута Джампаоло Пацини изравни резултата отново.

Това бяха резултатите от вчерашните срещи в испанското първенство. За повече спортни статии следете блога на Бонус Бе!