Новини от осминафиналите за Купата на Краля в Испания! 10.01.2018г.

Новини от осминафиналите за Купата на Краля в Испания! Тази седмица се играят осминафинални срещи от Купата на Краля. Два от двубоите приключиха вчера. Повече за тях ще видите тук в статията.

Атлетико Мадрид – Лейда

Вчера от 20:30 часа испанският гранд Атлетико Мадрид прие Лейда. Атлетико постигна победа от 3-0. В предишната среща помежду им, отборът на Диего Симеоне победи с 4-0, което прави общ резултат от 7-0. Първият гол във вчерашната среща беше дело на Яник Ферейра в 57-та минута, след асистенция от страна на Диего Коща. В 74-та минута Кевин Гамейро получи подаване от Анхел Кореа и отбеляза второто попадение. Седем минути по-късно беше оформено и крайното 3-0. Фернандо Торес пусна топката към Витоло, който успя да преодолее вратаря.

Валенсия – Лас Палмас

Валенсия продължи към четвъртфинал, след като се наложи над Лас Палмас с 4-0! В предишния двубой помежду им, Валенсия беше гост и не успя да победи, а постигна равенство 1-1! Резултатът вчера беше открит в 30-та минута от Лусиано Вието, който в последствие достигна до хеттрик. В началото на второто полувреме младият аржентинец записа второто си попадение, след подаване от Андреас Перейра. Малко след него гол беляза и Неманя Максимович, а третото и завършващо попадение на Вието стана факт в 66-та минута от двубоя, след подаване от Даниел Парехо.

Това бяха всички новини от изигралите се срещи за Купата на Краля. Днес и утре ще се играят останалите осминафинални двубои. За да получавате още интересни спортни новини, не спирайте да следите блога на Бонус бе!