Кристал Палас с чудесна игра срещу Лестър! 17.12.2017г.

Кристал Палас с чудесна игра срещу Лестър! Тази събота се изиграха седем срещи от 18-тия кръг на Висшата Лига в Англия. Някои от двубоите се развиха доста неочаквано, но определено във всички от тях се наблюдаваше обичайната за английския футбол невероятна игра. Тук ще бъдат показани резултати от срещите, както и кратък коментар за тях.

Лестър – Кристал Палас

Домакините от Лестър не успяха да удържат Кристал Палас и загубиха с 0-3! Това не се хареса на повечето букмейкъри, тъй като всички подрепяха победата на Лестър. Срещата започна в 14:30 часа. Гостите направиха едно доста силно първо полувреме. В 19-та минута Кристиан Бентеке откри резултата. Втория гол добави Уилфред Заха, 5 минути преди края на полувремето. През втората половина от двубоя Лестър остана с играч по-малко, тъй като Вилфред Ндиди получи два жълти картона и напусна играта. Резултатът беше закрит в добавеното време, след гол на Бакари Сако.

Арсенал – Нюкасъл Юнайтед

Домакините от Арсенал победиха Нюкасъл с 1-0! Мачът започна вчера в 17:00 часа. Авторът на попадението за артилеристите беше Месут Йозил, в ранната 23-та минута от срещата.

Брайтън – Бърнли

Срещата започна вчера в 17:00 часа. Отборите допуснаха нулево равенство. В 36-та минута Брайтън получи голям шанс да открие резултата. За тях беше дадена дузпа, която Глен Мъри не успя да реализира.

Уотфорд – Хъдърсфийлд

Гостите от Хъдърсфийлд разбиха вратата на Уотфорд, печелейки мача с 1-4! За домакините се разписа Абдулай Дукур през второто полувреме, а за Хъдърсфийлд белязаха Елиас Качунга, Лоран Депойтре и Аарън Муй с две попадения.

Челси – Саутхямптън

Вчера в 17:00 часа, сините от Лондон приеха Саутхямптън. Челси успя да спечели мача с 1-0, след като в края на първото полувреме Маркос Алонсо отбеляза невероятен гол от пряк свободен удар.

Стоук Сити – Уест Хям

Вчера в 18:00 часа, Стоук Сити прие Уест Хям. Чуковете от Уест Хям разбиха домакините с 0-3! Марк Нобъл успя да открие резултата през първото полувреме, а Марко Арнаутович и Диафра Сако белязаха през второто.

Манчестър Сити – Тотнъм

Вчера от 19:30 часа, лидерът в класирането- Сити разгроми Тотнъм с 4-1! Домакините поведоха резултата в 14-та минута, след удар с глава на Илкай Гюндоган. През втората половина се разписаха Кевин Де Бройне и Рахим Стърлинг с две попадения, а в продължението, играчът на Тотнъм, Кристиан Ериксен успя да отбележи в полза на гостите.

Това бяха всички важни новини около вчерашните мачове! Днес се играят още две срещи от Висшата лига. В едната, Уест Бромич приема Манчестър Юнайтед, а в другата, Ливърпул гостува на Борнемут. За повече новини около спорта и спортните залози, не спирайте да посещавате Бонусбе!